İslamlar Kiralık Villalar (6)

19 Ara 16
Okunma 4747 defa
Villa Taş Ev Kalkan’a 7km mesafede olan İslamlar köyünde orman ve koyu yeşillikler içinde olan tamamen taş ve ahşaptan yapılmış henüz bir ay önce bitmiş çok güzel bir villadır. Toplam üç yatak odası olup odaların hepsi suit’dir.Odaların bir tanesi zemin katta iki odası ise birinci kattadır.ayrıca iki odadan ve ahşap…
21 Ara 16
Okunma 4549 defa
Villa Swiss, çağdaş bir tarzda dizayn edilmiş lüks bir villadır. Bulunduğu konumdan kalkan körfezi ve Toros dağlarını gören panoromik bir görüntüye sahiptir. Villa tek kattan oluşmakta; Salon, mutfak ve iki yatak odası ve duş ve tuvalet bulunmaktadır.
21 Ara 16
Okunma 4412 defa
Villa Rudi Kalkan’a 7km mesafede olan İslamlar köyünde orman ve koyu yeşillikler içinde modern tarzda dizayn edilmiş çok güzel ve yeni bir villadır. Toplam iki yatak odası olup her ikiside suit’dir.Odaların birisinde çift kişilik yatak diğer odada ise iki adet tek kişilik yatak bulunmaktadır.
23 Ara 16
Okunma 4283 defa
Villa Erer Kalkan’a 8 km mesafede Toros dağının eteklerinde kurulu olan İslamlar köyünde 2013 yılında yeni yapılmış özel havuzu ve terası ile 2 yatak odalı villadır.
23 Ara 16
Okunma 4258 defa
 Villa Eymen Kalkan’a 8 km mesafede Toros dağının eteklerinde kurulu olan İslamlar köyünde 2013 yılında yeni yapılmış özel havuzu ve terası ile 2 yatak odalı villadır. Gürültüden ve sıcaktan uzak sakin bir köy ortamında doğa içinde huzurlu bir tatil yapmak isteyen aileler için ideal bir villadır.
23 Ara 16
Okunma 4300 defa
Villa Nazlı Kalkan’a 7km mesafede olan İslamlar köyünde orman ve koyu yeşillikler içinde modern tarzda dizayn edilmiş çok güzel bir villadır. Toplam üç yatak odası olup odaların hepsi suit’dir.Villanın yakınında başka ev olmadığı için tesettürlü misafirlerimiz için uygundur.