Kalkan Kiralık Villalar (33)

28 Mar 15
Okunma 5363 defa
Villa Lailah, 5 yatak odalı 10 kişiyi barındırabilen lüx bir villadır. Geniş bahçesi ve havuz başıyla misafirlerimize ferah bir tatil ortamı sunar.Villa Nisroc ile birlikte Kalkan'ın en güzel villalarından birisidir. Bu çok lüks villa; alt katta büyük bir salon + mutfak, suit olan 1 adet çift kişilik yataklı, yatak odası…
29 Mar 15
Okunma 5209 defa
Villa Lilyum, çağdaş bir tarzda dizayn edilmiş lüks bir villadır. Bulunduğu konumdan kalkan körfezi ve Toros dağlarını gören panoromik bir görüntüye sahiptir. Villa üç kattan oluşmakta; zemin katta Salon, mutfak, bir yatak odası ve duş ve tuvalet bulunmaktadır. İkinci katta deniz manzaralı üç oda ve teras katında da deniz manzaralı…
31 Mar 15
Okunma 5137 defa
Villa Sera Kalkan merkeze 900m mesafede olup Kalkan Koyuna hakim bir yerdedir.Villa triplex bir villa olup toplam 7 yatak odası vardır. Birinci katta toplam üç yatak odası ve bir adet açık plan mutfak ve salon vardır. Salondan hemen havuz başına çıkış vardır.İki yatak odasında özel banyo tuvalet vardır.
19 Ara 16
Okunma 4228 defa
Villa Nisroc, 6 yatak odalı içinde 12 kişiyi barındırabilen hem bina ve bahçesi hem de bulunduğu muhit açısından Kalkan'ın en güzel villalarından birisidir. Bu çok lüks villa; alt katta büyük bir salon + mutfak, birisi suit olan 2 adet ikişer kişilik yatak odası ve bir WC den oluşmaktadır. Birinci katta;…
19 Ara 16
Okunma 4310 defa
Villa Jamandutania Kalkan’ın en güzel deniz manzarasına sahip olan kömürlük bölgesinde olup kesintisiz deniz manzarasına sahip süper güzel müstakil villadır. Etrafını çeviren yüksek duvar ve yeşillikleriyle hiçbir yönden başkaları tarafından görülmemektedir. Bahçesi ve terası birçok çeşit çiçek ve ağaçlarla kaplıdır.
20 Ara 16
Okunma 3785 defa
Villa Nergis, merkeze sadece 700m mesafede olup sakin bir bölgededir. Toplam 4 yatak odasına sahip ve tripleks bir villadır.
20 Ara 16
Okunma 5086 defa
Villa Naz, 2014 mayıs ayında bitmiş yeni bir villadır. merkeze sadece 900m mesafede olup sakin bir bölgededir.toplam iki yatak odasına sahip ve dublex bir villadır.
20 Ara 16
Okunma 4231 defa
Villa Manolya, merkeze sadece 700m mesafede olup sakin bir bölgededir. Toplam üç yatak odasına sahip ve tripleks bir villadır. Zemin katında geniş salon ve amerikan mutfak vardır. Salon dış mekâna açılır ve dışarıda geniş güneşlenme alanı, 6 kişilik yemek masası, BBQ ve havuz vardır.
21 Ara 16
Okunma 3815 defa
Villa Jasmin, merkeze sadece 400m mesafede olup sakin bir bölgededir. Toplam üç yatak odasına sahip ve tripleks bir villadır. Zemin katında geniş salon ve amerikan mutfak vardır. Salon dış mekâna açılır ve dışarıda geniş güneşlenme alanı, 6 kişilik yemek masası, BBQ ve havuz vardır.
21 Ara 16
Okunma 3980 defa
Villa Roxana Kalkanın en güzel deniz manzarasına sahip olan kışla bölgesinde olup kesintisiz deniz manzarasına sahip güzel müstakil bir villadır. Villa triplex olup zemin katta mutfak salon birinci katta ve ikinci katta toplam dört oda vardır.
21 Ara 16
Okunma 3839 defa
Villa Jacaranda Kışla mevkiinde olup denize sadece 200 m mesafededir. trafik ve gürültüden uzak doğa içinde tatil yapmak isteyenler için ideal bir villadır.Villa üç katlı olup bahçe katında bir yatak odası, birinci katta iki yatak odası ve ikinci kattada salon ve mutfak bulunmaktadır.
21 Ara 16
Okunma 3756 defa
Villa Mavi, Kalkan merkezde restaurant ve alişveriş merkezlerinine 400m mesafede olup 2014 yılında yapımıs ve yeni hizmete girmiştir. Villa mavi 1 ve 2 diye iki adet villadır. villaların biri önde diğeri arkada olup kalabalık aileler için idealdir.
21 Ara 16
Okunma 3712 defa
Villa Mavi1, Kalkan merkezde restaurant ve alişveriş merkezlerinine 400m mesafede olup 2014 yılında yapımıs ve yeni hizmete girmiştir. Villa mavi 1 ve 2 diye iki adet villadır. villaların biri önde diğeri arkada olup kalabalık aileler için idealdir.
21 Ara 16
Okunma 3941 defa
Villa Hope, merkeze sadece 700m mesafede olup sakin bir bölgededir. Toplam 5 yatak odasına sahip ve tripleks bir villadır. Zemin katında geniş salon ve amerikan mutfak vardır. Salon dış mekâna açılır ve dışarıda geniş güneşlenme alanı, 10 kişilik yemek masası, BBQ ve havuz vardır.
21 Ara 16
Okunma 3923 defa
Villa Ortaç, Kalkan merkezde ortaalan mevkiinde bulunmaktadır. havuzbaşından muhteşem deniz manzarasıyla size harika bir tatil imkanı sunmaktadır.Odaların tamamında ve salonda klima bulunmaktadır. ayrıca 3 oda suit olup diğer iki oda banyo ve tuvaleti ortak kullanmaktadır.
21 Ara 16
Okunma 4125 defa
Villa Beyaz Kalkanın en güzel deniz ve Kalkan manzarası olan bir bölge olup muhteşem deniz manzarasına sahiptir. Villa tripleks olup zemin katında salon mutfak birinci katında iki ikinci katında da iki olmak üzere toplam dört yatak odalıdır.
21 Ara 16
Okunma 3374 defa
Villa Asya , merkeze sadece 700m mesafede olup sakin bir bölgededir. Toplam üç yatak odasına sahip ve tripleks bir villadır. Zemin katında bir yatak odası ve giriş holü vardır. Yatak odası ve holden havuz başına geçiş yapabilirsiniz. Birinci katında geniş salon ve amerikan mutfak vardır. Salon ve mutfak deniz ve…
21 Ara 16
Okunma 3752 defa
Villa Asya1 , merkeze sadece 700m mesafede olup sakin bir bölgededir. Toplam üç yatak odasına sahip ve tripleks bir villadır. Zemin katında bir yatak odası ve giriş holü vardır. Yatak odası ve holden havuz başına geçiş yapabilirsiniz.
21 Ara 16
Okunma 4127 defa
Villa Güzel beraber tatil yapmak isteyen birden fazla geniş aileler için ideal bir villadır. Beş tane geniş yatak odasıyla, 40m2 havuzu ve geniş havuz başıyla ferah bir tatil ortamı sağlar. Odaların hepsinde klima vardır. Ayrıca odaların iki tanesi süit oda olup özel banyo ve tuvaleti vardır.
21 Ara 16
Okunma 3914 defa
Villa Cennet merkeze sadece 800m mesafede olup sakin bir bölgededir. Toplam beş yatak odasına sahip ve tripleks bir villadır. Zemin katında geniş salon ve amerikan mutfak vardır. Salon dış mekâna açılır ve dışarıda geniş güneşlenme alanı, 10 kişilik yemek masası ve havuz vardır.